ОРІХІВЦІ—ПІДШЕФНОМУ БАТАЛЬЙОНУ

До Великодніх свят до 23-го окремого мотопіхотного  батальйону 56-ї ОМПБ надійшло багато смачних солодких  дарунків, кондитерських виробів, продуктів харчування та  речей, необхідних бійцям,що перебувають у зоні АТО, а також дитячих малюнків, вітальних листівок, символічних «теплих долоньок» від Оріхівської гімназії № 1  «Сузір’я». 

Дружні стосунки поєднують батальйон з цим навчальним закладом вже протягом двох років. У лютому 2016-го комбат Дмитро Герасименко відвідав рідну гімназію. Після теплої зустрічі з колективом залишилися добрі спогади і відчуття підтримки і гордості за рідну Україну.

 Від імені  військовослужбовців батальйону і себе особисто комбат висловив щиру вдячність педагогам і учням за передані пасхальні гостинці, а також підприємцям КП «Оріхівський ринок, які долучилися до збору великоднього кошика для солдатів. Ініціювала благодійну  акцію серед колег волонтер ВГ  «Оріхів—армії», депутат міськради Ольга Дегтяренко. На зібрані кошти(1700 грн.) закуплено і передано батальйону багато приємних подарунків.

Велика подяка від командування 23-го батальйону– керівникам і депутатам районної та міської рад,всім небайдужим оріхівцям- патріотам, які постійно допомагають  українській армії. 

Тамара КУРОЧКІНА.

Оріхівський район.

 

 

//

//

// ОРІХІВЦІ—ПІДШЕФНОМУ БАТАЛЬЙОНУ 1