Пологівець перетворив свій двір на пам'ятку

У дворі Миколи Бондаренка десятки зроблених власноруч персонажів з різних мультфільмів, казок, інших творів і не тільки. Все село стежить за новинками у колекції майстра, а школярі приходять на екскурсії.З-за паркану видно вирізані з дерева лелеки, ведмеді, зайці. Приїжджі з проханням сфотографуватися тут кожну тиждень, каже автор робіт Микола Бондаренко. Першу свою роботу зробив більше 30-ти років тому.

За фахом чоловік тракторист, столярства спеціально не навчався. Каже, ідеї для творчості приходять самі собою: сюжети з кіно і життєвих ситуацій.

Зараз у колекції майстра більше п’ятдесяти дерев’яних скульпутр. Справжній бум по їх виробництву почався з появою онуків. Тепер у саду багато персонажів з відомих мультфільмів і казок. Микола в основному працює вечорами. Зізнається йому цікавіше за все процес, а результат вже вражає оточуючих. Найважче даються дрібні деталі.

В селі Григорівка двір Миколи Бондаренка – пам’ятка. Сусіди кожен вечір заходять подивитися на новинки, а місцевих школярів навіть наводять на екскурсії.

Частина скульптур чоловік подарував школам, знайомим і родичам. Знають умільця і далеко за межами Пологівського району. Сільський голова каже, мріють, щоб ексклюзивні вироби Миколи Бондаренка з’явилися і в центрі села.

Сам автор зізнається, бували випадки, коли недоброзичливці крали і руйнували скульптури, але виставка у дворі відкрита завжди.