«Стем» - переможець всеукраїнських змагань

У Переяславі-Хмельницькому (Київська область) завершилися фінальні змагання першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України серед 10-11-річних футзалістів. 

Запорізьку обласну організацію «Колос» на цьому турнірі представляла команда «Стем» із селища Приазовське. На попередньому відбірковому етапі, який проходив у Бериславі (Херсонська область), вона перемогла однолітків з Херсонської, Миколаївської та Одеської областей і заслужено потрапила до наступної стадії змагань. 

У фінальному етапі взяли участь п’ять команд, які визначали найсильнішу з них за коловою системою. Здолавши суперників з Полтавської (3:1), Житомирської (3:1) та Волинської (9:0) областей, у вирішальному матчі підопічні тренерів Вадима Лобінцева та Юрія Ярмошенка зустрілися з командою «Городенка» (Івано-Франківська область). Цікавий двобій приніс приазовцям перемогу з рахунком 3:2. Зазначимо, що досі найвищого результату на змаганнях такого рівня не досягала жодна команда Запорізької області.

Володарями головних нагород турніру – медалей і грамот Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України стали: Іван Горпинич, Єгор Янченко, Данило Соколюк, Павло Лосенко, Євген Шеставін, Антон Міхов, Андрій Паршин, Микита Одинцов, Давид Семернін, Данило Зюмкін. Свій успіх приазовська команда поділяє з керівником фермерського господарства «Стем» Валерієм Стояновим, який надав суттєву допомогу у вирішенні організаційних питань.