У нашому "Chicago Blues" виступають чудові BANDERAS BLUES BAND

13 травня у нашому “Chicago Blues” виступають чудові BANDERAS BLUES BAND. Давно вони до нас не заїжджали. Хлопці покажуть – що таке стара школа блюзу, познайомлять зі своїми авторськими композиціями. Адепти кореневого блюзу на вітчизняній сцені вже пакують валізи, щоб привезти в “Chicago Blues” справжній саунд.

Як завжди ми пропонуємо вашій увазі органічне поєднання класики блюзу з відомими хітами, радуючи вас новими авторськими піснями. Тематичні музичні програми в стилі блюз присвячені творчості таких відомих майстрів як : B. B. King, Muddy Waters, Led Zeppelin, Erik Burdon, John Fogerty, ZZ Top, Jimmy Hendrix, Pink Floyd, Deep Purple і багатьох інших класиків блюзу і року в авторській обробці. Блюз-роковий, фірмовий гітарний саунд в поєднанні з потужним голосом і унікальним, таким, що запам’ятовується, тембром, півфіналіста «Голос Країни» 2012 р., відомого блюзмена, Володимира Бандераса в обрамленні прекрасною блюзової ритм секції – ось головна фішка приголомшливого звучання Banderas Blues Band. 

Метри вітчизняного блюзу, учасники байк-зльотів, міжнародних джаз і блюз фестивалів; Jazz Cooperation”, ” Live in Blue Bay Jazz Festyval, Архангельськ Блюз Фестиваль – вже пакують валізи і сідлають своїх залізних коней, щоб подарувати нам справжнє свято в стилі BLUES!

BANDERAS BLUES BAND – неодмінні учасники байк-зльотів, міжнародних джаз і блюз фестивалів, таких як Jazz Cooperation”, ” Live in Blue Bay Jazz Festyval.

Поспішай і бронюй столики вже зараз.

Не пропусти такий колоритний концерт.

 

//

//

//

//