У Запоріжжі відбудеться перший туристичний фестиваль-ярмарок

У цьому році в Запоріжжі вперше пройде Запорізький туристичний фестиваль-ярмарок. На ньому представлять туристичний продукт – туристичні об’єкти, готелі, заклади культури, бази відпочинку, санаторії, пансіонати, хостели, кафе, ресторани, зелені садиби, пізнавальний туризм, етнотуризм, екстремальний туризм тощо.
Як повідомляє в Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, до участі запрошуються туроператори і турагенти, готельєри і спеціалісти гостинності, представники баз відпочинку, пансіонатів, зелених садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники регіональних засобів масової інформації. Туроператорам, агентам, готельєрам і підприємцям сфери гостинності за заявками будуть надані робочі місця, де можна обговорити умови праці, цінову політику в новому сезоні, укласти договори.
У програмі фестивалю: презентація нових туристичних маршрутів, зустрічі з відомими мандрівниками, розважальні програми для дітей і дорослих, розіграш путівок і призів від учасників фестивалю, показові виступи представників екстремальних видів спорту, презентація туристичної літератури, виступи колективів та багато іншого.
Перший туристичний фестиваль-ярмарок відбудеться 21 травня у Центральному парку культури і відпочинку “Дубовий гай” м. Запоріжжя, початок о 10:00.