Запрошуємо на "Ярмарок спорту"

У суботу, 14 травня, запоріжців і гостей міста запрошують на величезний спортивно-оздоровчий свято – “Ярмарок спорту”. Вже з 11:00 на різних зелених локаціях центрального парку “Дубовий Гай” для дорослих і дітей розгорнуто десятки татамі, причеплять баскетбольні кільця, встановлять часові турніки і футбольні ворота, проведуть показові виступи і відкриють сотні всіляких спортивних професійних і аматорських гуртків – починаючи від ушу та спортивної акробатики, і закінчуючи вітрильним і весельным спортом.

Крім того, у кожного гостя і гості заходу, незалежно від їх віку, буде багато можливостей виявити і перевірити свої фізичні здібності і можливості.

Крім самих викладачів та вихованців різноманітних спортивних шкіл та об’єднань, також порадують гостей свята своїми виступами і секретами зоряні запорізькі спортсмени з числа чемпіонів України, Європи і світу, а також олімпійці і параолімпійці.

Крім того, крім показовою і повчальною частин меоприятия, а також дітей та дорослих чекає безліч творчих майстер-класів, безкоштовні дегустації здорової та екологічно чистої продукції, конкурси з призами і подарунками.

 

– “Спільними силами ми приготували традиційний і грандиознный свято спорту, здорового способу життя, спортивної комунікації і комфортного відпочинку абсолютно зручного для всіх формату та легкого доступу. Зелена зона і асфальт будуть зайняті під ігрові та неігрові види спорту, а водна гладь прийме каякінг, греблю і аквабайки…” – поділився один з головних організаторів, – Євген Морозов.

Ще однією “фішкою” Ярмарку спорту стане безпрецедентна акція – з 10:00 до 11:00 абсолютно всіх охочих гостей заходу будуть безкоштовно катати на всіх паркових атракціонів “Дубовки”.

Вхід на захід – вільний і безкоштовний

Святкові забіги на 6 і 12км – 09:00

Безкоштовні катання – 10:00-11:00

Старт урочистої частини на центральній галявині – 11:00

 

//

//

//