Запрошуємо у Енергодар на зустріч з послом Канади

12 травня 2016 року в місті Енергодарі відбудеться економічний форум за участю Надзвичайного і Повноважного посла Канади в Україні Романа Ващука

12 травня з 9.30 в Енергодарі, КДЦ «Молодіжний» розпочне свою роботу економічний форум «Партнерство бізнесу і влади – запорука збалансованого розвитку м. Енергодара» за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів, а також представників компанії ДТЕК.

Гості  форуму – представники посольства Канади, Проекту ПРОМІС, міжнародні донори, бізнес-омбудсмен України, Запорізької облдержадміністрації, ЗМІ Запорізької області.

А також: енергодарський міський голова Павло Музика, заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Сємєнков, депутат Запорізької обласної ради Олексій Сагайдачний.

До участі у формі запрошуємо ЗМІ, зацікавлених представників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців  Запорізької області.

Також в рамках заходу у Вас буде нагода відвідати і ознайомитись з роботою ДТЕК Запорізької ТЕС. 

Є можливість трансферу Запоріжжя (Будинок преси)– Енергодар (КДЦ Молодіжний) – Запоріжжя.

Форум відбудеться  12 травня 2016 року, з 9.30 за адресом:

Енергодар, КДЦ Молодіжний, вул. Строителей 27а, актова зала

 З детальною інформацією щодо проведення заходу можна ознайомитися на сайті:  www.en.gov.ua/ogolosenna, www.en.gov.ua/pidpriemcam, або звертатися за телефоном (06139) 4-08-45.

Для участі у заході необхідно пройти акредитування та підтвердити присутність  до 16.00   11.05.2016:

Юлія Граматюк, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків з громадськістю

           Телефон: (066) 47-76-575

            e-mail: pressa1@en.gov.ua