Економіко-правничий коледж попри погоду взяв участь у пляжному волейболі

11-12 травня на базі Центрального міського пляжу м.Запоріжжя проходили змагання з пляжного волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Економіко-правничий коледж ЗНУ представляли дві команди:

– Клауснітцер Олексій, гр.К12-13/Яровенко Ярослав, гр.К36-15;

– Кутнякова Олександра, гр.К12-14/Тоцька Дар’я, гр.К12-15.

Наші юнаки та дівчата почали свої виступи з поразки, програвши відповідно командам Запорізького металургійного коледжу-2 і Запорізькому коледжу економіки та інформаційних технологій. В перерві між іграми було проведено «розбір польотів». Показавши свої морально-вольові якості, наші спортсмени здобули перемоги над командами юнаків: Запорізького будівельного коледжу і Запорізького металургійного коледжу-2; дівчат: Запорізького медичного коледжу і Запорізького гідроенергетичного коледжу і без перешкод дійшли до фінальної частини змагань.

Фінальній частині змагань наші юнаки програли команді Запорізького металургійного коледжу з рахунком 2:0, а дівчата, незважаючи на досвід суперників показали всю свою міць і наполегливість, програвши з рахунком 2:1 команді Запорізького коледжу економіки та інформаційних технологій. Таким чином, обидві наші команди посіли 2 місце в першості області, а Кутнякова Олександра, гр.К12-14 другий рік поспіль була визнана «Кращим гравцем турніру» (за результатами опитування всіх представників команд та суддів змагань).

Бажаємо нашим спортсменам успіхів у підкоренні спортивного Олімпу!

Анна Бєлоус