ВАЛЕРІЙ ЖИДКОВ. "100 КРАЩИХ СТОРІНОК".

 «Тамбовський вовк» і людина з кістяка студії «Квартал 95». Говорячи про себе, Валерій часто переходить з «я» на «ми» – так роблять рідкісні особистості, по натурі сильні командні гравці. Тим цінніше їх сольні виступи. Після переаншлагового авторського концерту в грудні в МЦКМ «Жовтневий», який не зміг вмістити весь багатотисячний легіон шанувальників гострого гумору артиста, Валерій Жидков запрошує на авторські концерти в містах України.

Зараз, коли в сценаристах студії “Квартал 95” працює понад 60-тідесяті людина, Валерій Жидков багато років зберігає свої позиції одного з кращих авторів. Короткі сольні виступи Валерія Жидкова, безумовно, є окрасою будь-якого концерту «95-го кварталу». Програма «100 кращих сторінок» – це кращі і самі “сміховинні” номери, що побували в телевізійному ефірі.

Але не менш цікаві і ті жарти, які з різних причин залишилися за кадром. Від актуальної політики до «вічних» людських тем. Про те, чи важко дружити з політиками і відомими людьми, а потім жартувати про них “на всю країну”. Унікальний “бекстейдж” студії “Квартал 95”: курйози, реальні випадки, історії з бурхливою гумористичної життя улюблених артистів “Кварталу”, знайомих всій країні і за її межами – і багато іншого. Адже, як вважає Валерій Жидков, гумор – це єдине, що поділяє людей за категоріями і національностей. Люди багато сміються? Це прекрасно! Це означає, що вони самодостатні і інтелектуально розвинені. Чим більше форм гумору, тим цікавіше і легше жити. І вже Валерій Жидков про це подбає!

Вже 13 квітня у Запоріжжі!