Сезон відкрито!

Минулої суботи в Запоріжжі у рамках міського весняного фестивалю SpringFest відбулося відкриття стрітбольного сезону.

В юнацькому турнірі вісім команд, розподілених на дві підгрупи, за коловою системою визначили півфіналістів. У наступній стадії «Класики» довели свою перевагу над «Балерами» (11:5), а «Рест» поступився другій команді Запорізького металургійного коледжу (6:11). У матчі за третє місце «Рест» обіграв «Балери» (15:9), а майбутні металурги у фіналі – «Класиків» (15:10).  

У змаганнях серед баскетболістів віком понад 18 років брали участь 9 колективів. У півфіналах «Карателі» завдали поразки «Грибам» (11:5) а команда «Наталюк і Ко» – «Трьом Ведмедям» (9:5). У матчі за третє місце «Три Ведмеді» не залишили жодного шансу «Грибам» (15:10), а у вирішальній зустрічі «Карателі» розгромили «компанію» Наталюка (15:9). Кольори переможців захищали гравці головної та резервної команд БК «ЗАПОРІЖЖЯ»: Юрій Кондраков, Томас Камусакі, Сергій Мясоєдов та Олександр Лошаченко.

Медалі та грамоти переможцям і призерам турніру вручили президент Федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон і начальник управління з питань фізичної культури, спорту та туризму департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Павло Бланк.  Кращий гравець турніру  Юрій Кондраков, завдяки  агентству гарячих путівок «Августин», отримав можливість відвідати одну з  європейських країн.