У Запоріжжі вперше пройшов православний показ мод.

У Запоріжжі під патронатом Запорізької єпархії УПЦ пройшов показ мод «Православним жінкам». Він був приурочений до Дня пам’яті жон-мироносиць, своєрідного аналогу 8 Березня православної традиції.

На показі був присутній архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука. Він звернувся до всіх жінок з поздоровленням, а також пояснив, навіщо проводиться таке незвичайне для церковного життя захід.

– Мені б хотілося привітати кожну з вас і звернутися до вас, нашим мамам, бабусям, сестрам, нашим близьким, і побажати всім вам радості, в першу чергу духовний. У Запоріжжі такий захід, присвячений православному жіночому дню, проводиться вперше. Наскільки важливо для жінки, як вона виглядає? Хто з нас перед тим, як вийти з дому, не подивиться в дзеркало? Наскільки б ми не робили вигляд, що зовнішнє не має ніякого значення, насправді це не так. На це реагує кожен з нас. І наш вид може викликати і негативну, і позитивну реакцію. Це дуже важливо, адже якщо людина тебе буде засуджувати, то він мимоволі грішить. Тому навчити дівчину і добре одягатися, і в той же час бути свідком слова істини, я думаю, дуже важливо. Саме цьому і присвячено сьогоднішній захід, – сказав владика Лука.

Після показу відбувся аукціон, на якому продавалися сукні, продемонстровані до цього. Стартова ціна лотів починалася з символічних 100 грн, проте в підсумку наряди були продані за цінами від 1000 до 4400 грн. Найбільше заплатили за дитяче плаття – 6800 грн. Всі виручені кошти будуть спрямовані на закупівлю медичного обладнання для лікування дітей в запорізьких лікарнях.

За матеріалами
http://reporter-ua.com/