Юна артистка з Новобогданівки підкорила міжнародний фестиваль

Юлі Ковальової з Мелітополя всього 10 років. Але вона – справжня артистка! За що і отримала перше місце на міжнародному конкурсі «Парад талантів», що пройшов у Дніпропетровську.

Змагалися Юлія з дітьми-вокалістами, які отримують професійну підготовку за цією спеціальністю. Сама ж Юля вчиться на хоровому відділенні дитячої музичної школи № 1, урок під назвою «вокал» у неї буває лише один раз в тиждень. Проте природні дані, завзятість і труд допомагають їй досягти серйозних результатів.

Конкурс вокального, інструментального та хореографічної майстерності “Парад талантів” проходив на сцені Дніпропетровського педколеджу. Мелітопольців вразило, як серйозно в вузі відносяться до обдарованої молоді. У коледжі роялі стояли всюди, навіть в коридорі. У всіх конкурсантів була можливість розспіватися і налаштуватися на музичну хвилю. Юля виконувала два твори: «Пісня Лисиці з дитячої опери і« Ой заграйте, музики ».

У музичну школу Юля добирається з Новобогданівки. Непросто було зібрати батькам і засоби для поїздки на фестиваль. Приїхавши на конкурс, її викладач Валентина Нектова навіть злякалася, побачивши і почувши суперників своєї учениці. Але серце підказувало: Юля буде молодець!

– На сцені вона дуже добре вдалося вжитися в роль Лисиці: ставала то хитрою, то веселою, то сумної, – каже Валентина Нектова. – А в третій частині своєї пісні-арії Юля навіть сльозу витерла. Її емоції передавало і особа, і руки, і руху корпуса. А пісню «Ой заграйте, музики» Юля заспівала з непідробним пустощі, пританцьовуючи. І журі це, звичайно, оцінило. Ця дитина – як промінчик сонця в моєму житті і в моїй «Української світлиці”, де діти займаються вокалом. Зустрічаю її завжди з посмішкою і радістю, з дівчинкою дуже цікаво працювати.

Це не перша перемога Юлії Ковальової. Нинішньої весни 10-річна школярка посіла друге місце на обласному огляді юних талантів. Викладачі сподіваються, що дівчинка зв’яже своє майбутнє з музичним мистецтвом.

За матеріалами
http://www.mv.org.ua/