Боротися за свої права, поки їх не відібрали…

13 травня в конференц-залі Готелю «Інтурист» відбулася прес-конференція на тему: «Презентація роботи Громадської приймальні Української Гельсінської Спілки з прав людини у Запорізькій області».

Головним спікером зустрічі стала координатор громадської приймальні УГСПЛ у Запорізькій області Олена Дємєнєва, та розповіла, що УГС – Українська Гельсінська спілка з прав людини – це найбільша асоціація правозахисних організацій України, метою її діяльності є захист прав людини. На сьогодні, спілка об’єднує 29 правозахисних недержавних організацій, має всі необхідні ресурси та можливості для здійснення ефективної діяльності на всій території країни.   Організація була створена ще у 2004 році, і тільки зараз її представництво відкрито й в Запоріжжі. З метою виконання  завдань з правової допомоги громадянам, були створені її громадські приймальні по регіонах України.

– З 31 однієї громадської приймальні, п’ять знаходиться на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. Ми надаємо як правову, так і психологічну допомогу людям, що до нас звертаються. Як це все відбувається? Людина звертається до тієї, чи іншої громадської приймальні, ми повністю безкоштовно консультуємо, допомагаємо скласти звернення, скаргу, заяву, відповідно до ситуації. Потім, якщо наші експерти бачать, що справа є стратегічною – надаємо так само безкоштовно вторинну правову допомогу та доводимо справу до логічного завершення через судову залу. – наголосила пані Олена.

З метою забезпечення ефективної роботи приймальні в напрямку захисту прав людини, приймальня активно співпрацює з державними органами влади та різними організаціями.

Команда УГСПЛ в Запорізькій області на чолі з Оленою Дємєнєвою, готові допомогти кожній людині захистити свої права. За допомогою уже сьогодні можна звертатися за адресою: м.Запоріжжя, проспект Соборний, буд.77, 7 поверх, офіс №77.

 Віталій РОЗКАРЯКА,

“Запорізька правда”