На згадку про Лобановського: У Запоріжжі чиновники, політики, спортсмени і правоохоронці показали красивий футбол

Сьогодні на стадіоні «Славутич-арена» відбувся товариський матч між командами ветеранів ФК «Металург» і ветеранів футболу Запорізької області, присвячений пам’яті легендарного футбольного тренера, Героя України Валерія Лобановського. На поле вийшли спортсмени, чиновники, політики, правоохоронці.

Перед початком матчу, міський голова Запоріжжя, гравець команди ветеранів ФК «Металург» Володимир Буряк зазначив, що ім’я Валерія Лобановського живе не тільки в назві запорізької вулиці, воно живе в серцях запоріжців.

– Життя Лобановського – це не тільки історія футбольного успіху, це зразок наполегливої ​​боротьби, це приклад мужності і віри в перемогу. Доля Лобановського – це більше, ніж доля успішного спортсмена і тренера, це реальний доказ того, що ми, українці, можемо бути кращими і перемагати на світових аренах, – сказав міський голова.

Матч завершився з рахунком 3: 3. «Перший запорізький» попросив гравців обох команд поділитися післяматчовими враженнями.

Гравець команди ветеранів ФК «Металург» (головний тренер ФК «Зоря», Луганськ) Юрій Вернидуб зазначив, що подібні матчі дуже потрібні і важливі.

– Важливо те, що вони проходять у пам’ять про таких людей як Валерій Васильович Лобановський. Проводити такі матчі в Запоріжжі – хороша і правильна ідея. Адже саме тут, в Запоріжжі, в 2002 році сталася трагедія, яка забрала життя цієї видатної людини, – зазначив наставник луганської «Зорі».

Що стосується сьогоднішнього матчу, то Юрій Вернидуб, як гравець команди ветеранів ФК «Металург» зазначив:

– У таких матчах результати не важливі. Ми грали, щоб отримати задоволення. Я отримав величезне задоволення: прийшов, побігав, друзів побачив, – сказав Вернидуб.