В ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І СКОРБОТИ

У День пам’яті жертв політичних репресій в Оріхівському Свято-Покровському храмі протоієрей о.Анатолій відслужив недільну проповідь, в якій прозвучала молитва за душі невинно загублених жертв масових політичних репресій, закатованих і розстріляних, знищених у сталінських таборах, тих,кого називали «ворогами народу». 

Прихожани стали учасниками хресної ходи територією храму. 

Після панахиди відбулося освячення місця, де буде встановлено пам’ятний знак жертвам, які загинули або постраждали в Україні внаслідок  політичних репресій комуністичного режиму.

Біля центрального цвинтаря квіти були покладені  до пам’ятника, де встановлено гранітну плиту з написом «Жертвам голодомору 1932-1933 рр. та політичних репресій 1937-1938 рр.». 

Ми не маємо права забувати  про мільйони зламаних доль, про той жорстокий і кривавий період в історії держави, тоталітарне беззаконня: «генеральну чистку» «великий терор» і «розкуркулювання» 30-х років ХХ ст.,  інші трагічні події в Україні, викликані насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. Гірку правду про минуле повинні знати наші діти, онуки і правнуки.

Тамара Курочкіна. 
Оріхівський район.