Легенді запорізької спортивної журналістики виповнилося 75 років

Учора, 16 травня, відзначив свій День народження відомий спортивний журналіст запорізького регіону Аркадій Копеліович. Голові запорізької асоціації спортивних журналістів України і заслуженому журналістові України виповнилося 75 років.
Аркадій Копеліович народився в Запоріжжі. Закінчивши Запорізький машинобудівний інститут (нині ЗНТУ), він деякий час працював за фахом, але у 1977 році все ж пішов у професійну спортивну журналістику, як виявилося, за покликанням. Працював у газетах “Комсомолець Запоріжжя”, “Індустріальне Запоріжжя”, “Наше місто”, “Запорізька правда” (і понині веде там спортивну рубрику), співпрацював з центральними виданнями “Радянський спорт”, “Спортивна газета”, тижневик “Футбол-хокей”, редагував тижневик “Запоріжжя спортивне”.
Член Національної спілки журналістів України, голова комісії “Засобу масової інформації і пропаганда олімпійського руху” Запорізького обласного відділення НОК України. Неодноразово був відзначений нагородами НОК України і Асоціації спортивних журналістів України, очолює обласне відділення цього союзу.
Плідно працював у прес-службах баскетбольних клубів “Козачка-Залк” і “Ферро-ЗНТУ”, ФК “Металург” і “Торпедо”, волейбольного клубу ЗДІА, гандбольного жіночого клубу “Мотор”, з обласною федерацією греко-римської боротьби, дзюдо, гандболу і футболу.
Аркадій Копеліович – автор численних популярних календарів-довідників по футболу, які виходили великими тиражами у 70-90-х роках, програмок до футбольних, баскетбольних, гандбольних, хокейних матчів у Запоріжжі, численних спортивних буклетів до змагань по багатьох видах спорту, які проходили на території Запорізької області.
Найбільш видатними творами під керівництвом авторських колективів на чолі з Аркадієм Копеліовичем нині стали два видання до 80-річчя футбольної команди “Металург”: “Зірки запорізького “Металурга” і “Запорізький “Металург”: хроніка футбольних подій”.
Указом Президента України № 807/2009 від 7 жовтня 2009 року Аркадію Борисовичу було присвоєно звання “Заслужений журналіст України”.