У Запоріжжі відбудеться круглий стіл, присвячений «принцу в вишиванці»

У Запоріжжі відбудеться круглий стіл, присвячений Василю вишивання – претенденту на український престол, «Габсбурга у вишиванці».

Про це повідомляє організатор заходу Запорізький осередок ВГО «Сокіл» на своїй сторінці в Facebook.

Круглий стіл пройде 20 травня о 16:00 в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва в рамках історико-просвітницького проекту «7 героїв в боротьбі за Україну».

Як відомо, саме ерцгерцог Вільгельм Габсбург, якого українські брати по зброї назвали Василем Вишиваним, назвав одну з площ Запоріжжя площею Свободи. Сталося це в 1918, коли Запорізька дивізія Петра Болбочана і Легіон УСС Вишиваного провели спільний парад в Олександрівську.

Під час круглого столу будуть підняті проблемні питання національно-визвольної війни України в період 1917-21 років. Головне питання – ерцгерцог Вільгельм Габсбург, «принц у вишиванці», як альтернатива гетьману Скоропадському.

Круглий стіл відбудеться 20 травня о 16.00 в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва за адресою вул. Соборна, 210. Організатори запрошують «усіх бажаючих, кому цікава історія України, її сьогодення і майбутнє».