На всеукраїнську "гарячу" лінію "Пульс" надійшло 76 сигналів від запоріжців

За січень-квітень 2016 року фахівці сервісу “Пульс” прийняли 76 сигналів від  Запорізької області. Цього року активність громадян підвищилась, адже торік було зареєстровано на 30 звернень менше. На сьогоднішній день 75 звернень закрито у зв’язку з вирішенням питань, ще по одному триває розгляд. 

Найчастіше платники звертаються щодо звітності та реєстрації накладних – з початку року надійшло 32 звернення, з приводу роботи органів ДФС – 20 сигналів, стосовно електронного адміністрування ПДВ – 18 повідомлень, стосовно реєстрації платником ПДВ – 5 та одне повідомлення щодо корупційних дій, проте за результатами проведеної перевірки інформація про корупцію не підтвердилася.

Нагадаємо, всеукраїнський сервіс “Пульс” – це один з інструментів боротьби з корупцією в органах ДФС. На “гарячу телефонну лінію” можуть звертатися представники бізнесу та громадськості щодо роботи податкових та митних органів. “Пульс” працює за принципом зворотного зв’язку – оператори не тільки приймуть звернення, але і повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи.

Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.

Головне управління ДФС у Запорізькій області