Американський фахівець навчатиме запорізьких психологів працювати з травматичним досвідом військових

23-24 травня в Запорізькому національному університеті відбудеться дводенний тренінг «Соматично-когнітивний підхід опрацювання травматичного досвіду у солдат». Його проводитимуть фахівець з соматики, хореографії, кінезіології Каті Кольчьо (Коннектикут, США) та львівський психолог Марта Пивоваренко, яка пройшла підготовку за американською програмою з травматерапії у Єльському університеті.
Під час тренінгів їх учасники навчатимуться позбавлятися травматичного досвіду, працюючи з власним тілом. Організатори радять вдягати зручний одяг та прихопити з собою невеликий килимок.
Взяти участь у навчанні можуть не лише психологи, але й бійці Нацгвардії та члени їхніх родин. Для цього необхідно зареєструватися за телефонами: 095 161-23-20, 068 575 81 75 Ольга Іщук. Кількість учасників обмежена.
Тренінги проходитимуть 23-24 травня з 10:00 до 18:00 в хореографічній залі гуртожитку №3 Запорізького національного університету (вул. Залізнична, 22).

Інформація про тренерів:

Katja Kolcio, Ph.D. Somatics, Associate Professor of  Dance, Movement Studies Environmental Studies Wesleyan University, CT, USA (Коннектикут, США)
Це наукові ступені із соматики, хореографії, кінезіології та екології (Університет Wesleyan з 2001 року).
Навчалась роботі із тілом/рухом більше 20 років в університетах, медичних установах. Має досвід роботи як із людьми похилого віку так і з молоддю. Її книга: “Організація Танцю 1956-1978” (2010) аналізує дослідження танцювальних течій у Сполучених Штатах. Працює над фізичними проявами травм, ретравматизації та психологічного виснаження у волонтерів та терапевтів, що працюють із солдатами чи переселенцями. Застосовує тілесно-орієнтований підхід через методику поєднання тіла та розуму.
Марта Пивоваренко, психолог, консультант, тренер, працює з фізичними та психологічними проявами ПТСР через тілесно-когнітивний підхід (Львів, Україна)
Має  12-річний стаж консультування та тренінгів. Вся родина Марти Олексіївни займається психологією, тож змалечку опрацьовує інноваційні техніки в роботі. Пройшла підготовку на американській програмі по травматерапії у Єльському університеті (Yale School of Medicine, New Haven, Коннектикут, США). Її знання допомагають підготуватись від рівня надання першої психологічної допомоги (PFA) до розуміння, що таке терапія травми.