Фотосушка «Україна: погляд через об’єктив»

Наше життя сповнене яскравих емоцій та неповторних вражень. Як часто нам хочеться зупинити радісну мить, аби зберегти її в своєму серці. 

Альберт Ейнштейн казав: «Існує тільки два способи прожити життя. Перший – так, наче чудес не існує. Другий – так, ніби навколо одні лиш чудеса». Давайте помічати більше чудес та позитивних моментів у буденному житті та ділитися ними одне з одним. 

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва запрошує всіх охочих долучитися до фотопроекту «Україна: погляд через об’єктив». 

Надсилайте фотографії маленьких щоденник див, щасливих моментів життя, мальовничих куточків нашої Батьківщини на адресу younglib.zp@gmail.com. У темі листа вказуйте «Фотосушка». До листа додавайте коротку інформацію про те, що зображено на фото, та інформацію про автора (прізвище, ім’я, домашня адреса, електронна пошта, контактний номер телефону). 

Увага! Фотографії, надіслані на фотосушку «Україна: погляд через об’єктив», повинні відповідати таким вимогам: 

1. Формат – .jpg, .jpeg, .tiff. Розмір – від 5 Мб. Роздільна здатність – 200-300 dpi. 

2. Обов’язковою умовою є зазначення автора світлини. До проекту не допускаються зображення, знайдені у мережі Інтернет. 

3. Від одного учасника приймається не більше двох робіт. 

Термін подачі робіт – до 15 червня. 

З 20 червня по 20 липня всі роботи, що у зазначений час надійшли на електронну адресу Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва, будуть представлені у відкритому доступі для ознайомлення у приміщенні бібліотеки. Всі охочі зможуть переглянути світлини та проголосувати за ті роботи, що найбільше сподобались. 

За результатами глядацьких оцінок буде визначено 10 найкращих робіт, з яких буде сформована фотовиставка до Дня незалежності України. 

Автори найкращих фотографій отримають пам’ятні подарунки.