На Запоріжжі відкриють понад триста літніх мовних шкіл

Ідея мовних літніх шкіл, яку вперше реалізували на Запоріжжі минулого року, була добре оцінена і дітьми, і батьками, тож цьогоріч мовні школи знову працюватимуть. Про це повідомила заступник начальника управління дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти Департаменту освіти і науки ЗОДА Валентина Хіврич.

Попередньо планується, що на території області їх буде понад 300. Але, якщо у батьків та дітей виникне відповідна потреба, то кількість таких закладів може бути збільшена. Валентина Хіврич закликала батьків дізнатися, чи відкриється мовна школа в навчальному закладі, який відвідує дитина. Якщо ні, а бажання відвідувати таку школу є, то достатньо написати відповідну заяву на ім’я директора навчального закладу. А у разі відмови у відкритті мовної школи, заступник начальника управління порадила звертатися у відділ освіти або в Департамент освіти ЗОДА.

Нагадаємо, у мовних літніх школах діти у цікавій, найчастіше ігровій формі, занурюються в іноземну мову. Минулого року це були екскурсії іноземною мовою, вікторини, конкурси, спортивні змагання й навіть театральні постановки. Цьогоріч, як пообіцяла Валентина Хіврич, заняття в мовних школах будуть не менш цікавими. Проводитимуть їх як викладачі, так і волонтери, зокрема студенти вишів.

Мовні школи покликані не тільки покращити мовні навички школярів, а й, насамперед, зацікавити їх вивченням мови. Звісно, у більшості мовних шкіл вивчатимуть англійську, тим більше, що 2016-й оголошено роком англійської мови. Але вивчатимуть і німецьку з французькою, а також, як і минулого року, мови національностей, представники яких мешкають на території регіону: болгарську, грецьку тощо.

За матеріалами
http://zp.depo.ua/