Вас запрошує курорт «Кирилівка»

Вас запрошує курорт «Кирилівка»

22 травня в рамках інформаційного туру журналісти і представники галузі культури і туризму Запоріжжя, Херсону, Мелітополя, Енергодара, Харкова відвідали смт. Кирилівка. Так, по приїзду гостей їх зустріла база відпочинку «Кораловий Острів», по якій присутнім провели екскурсію, розповіли про цінову політику закладу.

Згодом, до екскурсії приєднався селищний голова Кирилівки Іван Малєєв, той наголосив, що історія Кирилівки нараховує близько 210 років. В різні роки тут відпочили мільйони сімей з усіх областей України і зарубіжних країн.

Вас запрошує курорт «Кирилівка» 1

Дружнім колективом помандрували далі, гості встигли відвідати аквапарк, близько десяти баз відпочинку, готелів. Кожен з власників курортних зон радо зустрічав і проводив екскурсію. Найдешевшим за ціною, виявився номер бази відпочинку «Строитель» – 90 грн. за добу, хоч у розпал сезону він і подорожчає. Щодо найдорожчих цін, то  на разі можна орендувати номер «люкс» за 850 грн. за добу, пізніше, ціна більш всього підійметься до 1250 грн.

Можна відмітити, що скрізь ідеальна чистота, охайні садочки, прибрані номери, де в кожному можна знайти все необхідне для проживання.

Вас запрошує курорт «Кирилівка» 2

Наступна зупинка –  дельфінарій «Оскар»,  учасники інформаційного туру змогли подивитися невимовно гарну, захоплюючу подих виставу, яку приготували для них дельфіни. До слова, вхід до дельфінарію коштує 150 грн, а ось поплавати разом с дельфіном 5 хвилин – 600 грн.

Вас запрошує курорт «Кирилівка» 3

Побачивши декілька закладів відпочинку, представники галузі культури і туризму разом з журналістами, провівши аналіз туру, змогли зробити висновок: «В Україні теж можна добре і гідно відпочити».

Віталій РОЗКАРЯКА,
«Запорізька правда»
Андрій ГЛУЩЕНКО (групове фото),
Олена МУХА (інші фото)