Яскрава прем’єра «Клеопатри»

Прем’єрна шоу-програма «Морський круїз», підготовлена колективом Оріхівського дитячого зразкового театру мод «Клеопатра», відбулася у районному будинку культури.
Незвичайна подорож розпочалася з показу «Країни світу», і на сцені по черзі з’являлися моделі у національних костюмах під музичний супровід шотландських, американських, японських, індійських, грузинських, англійських, іспанських ,французьких ,бразильських і українських мелодій.
Найбільше оплесків дісталось учасникам показу «Стильна сімейка»: Валерії і Жені Качан, Олені, Дмитру та Ілюші Лісічкиним, Аллі і Лізі Лісаченко, Світлані та вероніці Цикаловим, родині Гринь: Едуарду, Анастасії, Ані, Вані і Стефанії, сім’ї Ілієнків: Денису та Ірині, Олі, Віталику та Мішані. Всі вони підготували чудові костюми, сподобались присутнім у залі і оригінальні номери у їхньому виконанні, створені за власними цікавими ідеями.
Схвально сприймали глядачі виступи Євгенія Чапні і Дарини Москаленко з бально-спортивними танцями, юних артистів танцювального колективу «Кватро» (керівник Яна Склярова)з хореографічними композиціями «Мама», «Невгамовні бешкетники», «Веселі мишенята».
Полонили своїми піснями «Джаз», «Уроки гламура», «Капітанша», «Кораблик», « Я хотіла б пливти…», « Море хвилюється», Анастасія Кудієнко, Крістіна Петрова і Лілія Пакета, Ліза Лісаченко ,Ольга Ілієнко, Катя Кривуля. Зворушливо прозвучала пісня «Долоньки» у виконанні Олени Лісічкіної.
Дуже ефектним був яскравий показ колекції «Морячка» і запальний фінальний танок.
З щирими вітаннями, добрими побажаннями і словами вдячності до  художнього керівника театру Світлани Саітгалєєвої і музичного керівника Галини Клиновської, керівника танцювального колективу Яни Склярової, дітей та їхніх батьків звернулись голова районної ради Каріна Дудніченко, яка передала в подарунок – величезний торт, і заступник міського голови Олександр Салогуб. Сердечні поздоровлення та найкращі побажання творчих успіхів прозвучали і у виступах представників ВО «Батьківщина» Сергія Середи, Любові Ярової, Артема Залуніна,який подарував «Клеопатрі» необхідну музичну апаратуру, і директора КЗ «Оріхівський районний будинок культури» Людмили Власенко. Світлана Саітгалєєва висловила вдячність своїм вихованцям, їхнім батькам – за постійну моральну і матеріальну підтримку, своїм однодумцям, всім, хто допомагає театру втілювати у реальність сміливі ідеї.

Тамара Курочкіна