У Запоріжжі презентують документальний фільм про запорізьких волонтерів

Показ відбудеться 26.05.2016 в малому залі ККЗ ім. Довженка о 15:00, по завершенню показу, о 15:45 відбудеться прес-конференція з режисером фільму Павлом Пашко та героями стрічки.
Зазначимо, що це перший випадок, коли в Запоріжжі створено продакшн-студію з виробництва документального кіно.
Стрічка транслюватиметься у малому залі ККЗ ім. Довженка з 02.06.2016 о 18:40
Вхід на кіносеанс є безкоштовним, втім глядачі можуть зробити благодійні внески у волонтерську скриньку. По завершенню показів всі отримані гроші будуть публічно передані волонтерам, про яких, власне, і знята стрічка.
«ТИЛ. Заради інших» – фільм про волонтерів, знятий протягом тривалого часу знімав запорізький режисером Павло Пашко.
Документальний фільм про життя волонтерів в форматі реаліті, де головними героями виступають люди, що покинули всі свої буденні справи заради підтримки воїнів на лінії фронту.
Журналіст Громадського ТБ Запоріжжя Павло Пашко з камерою в руках понад півроку прожив із головним героєм серіалу – волонтером із Запоріжжя Умідом Джуракуловим. Разом з ним побував в десятках міст, куди доправляється допомога бійцям ЗСУ та добровольцям. Глядач очима звичайного запорізького волонтера має змогу побачити напівзруйновані міста та села України одразу після обстрілів в зоні т.з. АТО, почути думки їхніх мешканців та військових, що боронять позиції України в цих місцях.
Фільм є напрочуд документальним і містить унікальні зйомки звичайного побуту волонтерів, який зазвичай залишається за кадром. Фільм «ТИЛ. Заради інших» розкриває долю Людини з великої літери, Людини з великим Серцем.

Контактна інформація – 0985718768 Тарас.