Запрошуємо на новосілля у «Щасливий дім» для прийомних дітей!

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, 31 травня 2016 року, фонд «Щаслива дитина» запрошує на неординарна подія в нашу «Дитяче село». Тут відбудеться офіційне відкриття «Щасливого дому» – дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ), в якому прийомні діти відтепер живуть разом зі своїми новими батьками.

Наша «Дитяче село» знаходиться в селі Українка Михайлівського району Запорізької області. Тут створює спеціальний фонд «дитяче поселення», що об’єднує кілька дитячих будинків сімейного типу. Будівництво «Щасливого будинку – 3» стартувало ще восени 2013 року. Створювався він довше за інших, оскільки починався «з нуля». Нарешті основні будівельні та оздоблювальні роботи завершені, і ми можемо з повним правом запросити друзів на новосілля! 

На всіх гостей чекає привітний прийом і смачні бутерброди з гарячим чаєм!

Ми не тільки проведемо урочисте відкриття, але і поговоримо про серйозні питання:

– чому інтернатна система давно себе віджила, але продовжує висмоктувати величезні кошти з бюджету;

– які проблеми виникали у ході створення «Щасливого дому», і що заважає довести процес створення будинку до формального завершення;

– яка допомога потрібна для подальшого розвитку «Щасливих будинків», і чому влада частіше імітує таку допомогу, ніж реально її надає.

На зворотному шляху ми відвідаємо сусіднє село Любимівка, де на базі приміщення колишньої сільської лікарні вже розпочато будівництво «Щасливого будинку – 5». Ви зможете побачити, як стара будівля постаріла «вдихнути» нове життя. І в осяжному майбутньому, ми віримо, тут також засяють щасливі дитячі усмішки!

Не випадково наш захід проходить напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Декларація прав дитини, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН, свідчить: «Дитина для повного і гармонійного розвитку її особи потребує любові і розумінні. Він повинен, коли це можливо, зростати під опікою і під відповідальністю своїх батьків і, в усякому разі, в атмосфері любові і моральної та матеріальної забезпеченості». Створення дитячих будинків сімейного типу – це реалізація і захист одного з базових прав дитини, прийнятих світовим співтовариством. 

Дуже сподіваємося, що з вашою підтримкою ми зможемо залучити допомогу громадськості та влади для подальшого створення дитячих будинків сімейного типу. І завдяки вашому сприянню ще не один десяток дітей, що залишилися без рідних батьків, своє дитинство зможуть провести не в казенних стінах інтернату, а в сімейній обстановці в таких «Щасливих будинках».

Більше про проект «Щасливий дім» можна прочитати за посиланням http://deti.zp.ua/home3

Наші мікроавтобуси для поїздки в «Дитяче село» будуть чекати вас 31 травня, о 9 годині, на стоянці перед Будинком друку. 

Про своє бажання поїхати повідомте, будь ласка, заздалегідь за телефоном 067 614 10 53 (Микола Колодяжний), електронкою nnikkolo@gmail.com або в «лічку» facebook.com/nnikkolo.