Премія від депутата випускникам – за високі показники в навчанні

Вперше в історії шкільної освіти  у Запорізькому районі випускники отримали від свого депутата цікаве і корисне напуття на доросле життя. Депутат обласної ради Денис Коротенко заснував премії для найкращих за успішністю  випускних  9-х та 11-х класів   з 8-ми сільських шкіл ввіреного йому округу.

У конкурсі, який було оголошено ще на початку навчального року, що передбачав напружену боротьбу школярів за суттєве підвищення рівня своїх знань і їх оцінки,   взяли участь 14  випускних класів. Кращим з кращих від депутата передбачалися грошові премії на проведення випускних балів – 5 тис грн, 3 тис грн та 1 тис грн відповідно за 1, 2 та 3 місце. Фахова  освітянська комісія спільно з помічниками депутата ретельно підрахувала бали. А з останнім шкільним  дзвоником у центрі зеленого туризму «AquaZoo», що у селі Петрополь Запорізького району, для переможців влаштували справжнє свято і вручили коштовні сертифікати.

-Підтримка прагнення дітей до навчання, підвищення рівня освіченості – це наша інвестиція у майбутнє, – підтвердив Денис Коротенко. – Нинішній захід – це початок нашої спільної великої копіткої роботи у цьому напрямку. У новому навчальному році підготуємо розширену програму конкурсу, в якому  відзначатимемо нові  інтелектуальні, творчі, наукові досягнення вихованців шкіл Запорізького району.

Привітати обдаровану молодь зібралися родичі, педагоги та представники обласної влади.

– Завдання влади – створити умови, щоб молоді люди змогли отримати якісні знання та реалізувати свій потенціал тут, на рідній запорізькій землі. Практично в кожному районі Запорізької області депутати обласної ради підтримують розвиток інтелектуального та творчого потенціалу молоді, допомагають навчальним закладам. Соціальна відповідальність депутатів затребувана суспільством і завжди буде підтримана людьми, – сказав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Випускників шкіл Запорізького району привітали  також голова Запорізької районної адміністрації Анатолій Васюк, голова Запорізької районної ради Анатолій Шевчишин, директор департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Тетяна Озерова, депутат Запорізької обласної ради Юрій Ружин і багато інших посадовців.

На церемонії нагородження переможців високий середній бал одинадцятого класу Отрадненської середньої школи був відмічений відповідним грошовим сертифікатом. Цього року тут всього одинадцять випускників. Всі вони  вчяться на «добре» та «відмінно». У їх арсеналі чимало перемог в освітніх олімпіадах і конкурсах. Є у школярів і спортивні досягнення. За досягнення в навчанні школярі отримали депутатську премію. Як кажуть самі, щоб досягти такого успіху, працювали дружно і згуртовано. 

– Готувалися звичайно, і я сам бачив, скільки часу вони працювали і  після уроків: здавали, перездавали, читали, – для того, щоб гідно боротися за перемогу в цьому конкурсі.  Мали впевненість, що клас зможе перемогти, – ділиться класний керівник 11 класу Отрадненської середньої школи Сергій Васильєв.

Церемонія, наповнена радісним очікуванням, здивувала гостей низкою сюрпризів. Окрім оголошених премій, депутат Денис Коротенко  заснував ще й заохочувальні. Преміями «Прорив року» були відзначені  класи, які не досягли рівня переможців, втім, суттєво покращили свої показники у навчанні у порівнянні з минулим роком. Також кілька заохочувальних премій отримали й ті випускні класи, які продемонстрували власну волю до перемоги. 

За сприяння депутата Дениса Коротенка випускники захоплююче і цікаво провели час в красивому, мальовничому місці Запорізького району – в центрі зеленого туризму «AquaZoo». Тут вони  познайомилися з цікавою експозицію свійських та диких тварин і птахів, оглянули виставку сільськогосподарської техніки, а також скуштували смачний торт.

За солодким столом жваво обговорювали тему, як використають здобуті премії.

– Ще не вирішили, як потратимо гроші, – розмірковують випускники Петропільської школи. – Це дуже просто – витратити премію на святкування випускного. Є думка передати її у фонд допомоги воїнам-захисникам  України, які боронять наш мир  у зоні АТО.

Така позиція дітлахів – наочне свідчення їх зрілості, вважають вчителі і вихователі.

Олександра Воронцова