Соціально відповідальні проекти депутатів затребувані суспільством

У Запорізькому районі вшановували випускників. Урочистості проходили в центрі зеленого туризму в селі Петропіль. Конкурсна комісія визначила по три переможця серед 9-х і 11-х класів шкіл Запорізького району, які впродовж навчального року продемонстрували високі досягнення у навчанні. Класи-переможці отримали грошові сертифікати на суму – 5000, 3000,1000 гривень. Усім іншим випускним класам, за старання і прагнення до перемоги, також вручили сертифікати на 1000 гривень.
За словами ініціатора і мецената свята, депутата Запорізької обласної ради Дениса Коротенка, конкурс на визначення кращих випускних класів шкіл Запорізького району проводиться вперше, а вже в новому навчальному році депутати обласної ради підготують розширену програму конкурсу, в якому відмічатимуть інтелектуальні, творчі, наукові досягнення вихованців шкіл запорізького району. Привітав випускників шкіл Запорізького району і голова Запорізької обласної ради. Григорій Самардак підтримав ініціативу депутата обласної ради Дениса Коротенка, відмітивши важливе значення соціально відповідальних проектів депутатів у підтримці освіти, здорового способу життя, інтелектуального і творчого потенціалу молодого покоління.
Також, цього дня випускників шкіл Запорізького району привітали голова Запорізької районної адміністрації Анатолій Васюк, голова Запорізької районної ради Анатолій Шевчишин, директор департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Озерова, депутат Запорізької обласної ради Юрій Ружин та багато інших.
Випускники захоплююче і цікаво провели час в красивому, мальовничому місці Запорізького району – у центрі зеленого туризму в селі Петропіль. Завершилося свято грандіозним чаюванням з тортом. А від’їжджаючи, відповідно до існуючої у Петрополі традиції, випускники кидали монети в акваріум із золотими рибками і загадували бажання на майбутнє.