До Дня журналіста. Заупокійна літія "століття померлим" журналістам

4 ЧЕРВНЯ, СУБОТА. До Дня журналіста. Заупокійна літія за “від століття помер” журналістам. Покровський архієрейський собор м. Запоріжжі. Початок о 12:00.

По закінченні – обід з участю Владики Луки і представників ЗМІ в Трапезних палатах собору. У неформальній обстановці ми можемо обговорити гострі, хвилюючі нас питання і, можливо, знайти рішення. 

Вхід тільки для представників ЗМІ після попередньої домовленості.

Довідка для ЗМІ:
ПРОСИМО НАДАТИ СПРИЯННЯ У ПІДГОТОВЦІ ЗАХОДУ:

1. Просимо представників ЗМІ допомогти скласти імена загиблих і померлих журналістів – запорізьких та всеукраїнських першочергово (надішліть до понеділка макс вечір). 

2. Надішліть, будь ласка, списки людей, хто реально візьме участь у панахиді і залишиться на обід з Владикою (надішліть до понеділка макс вечір). 

3. Також якщо Ви хочете відзначити свого співробітника грамотою Владики Луки (Архієрейська грамота)- напишіть на цю пошту про це (ПІБ, ЗМІ до понеділка макс вечір). 

Ми сподіваємося, що цей журналіст дотримується журналістської етики і тим більше християнської етики, що він гідно проявив себе в професії і, можливо, в підтримку канонічної УПЦ, допомоги нужденним, він – поборник правди і сприяє встановленню миру в Україні і, на Вашу думку, гідний звання журналіст (різних конфесій).