Намалюй життя: В Запоріжжі відкриється арт-студія для онкохворих детей

Арт-проект складається він з декількох етапів: 3 червня – відкриття художньої студії, де дітки вже пишуть свої власні твори. Клас з’явиться на базі навчального класу в рамках першого в Запоріжжі курсу індивідуального навчання онкохворих діток.

Для пацієнтів зі складним діагнозом зараз проводить заняття запорізька художниця Анжела Носко. За її словами, дітки пишуть прекрасні позитивні картини, незважаючи на важкі симптоми, з якими вони борються. У багатьох учнів проявляється талант буквально з перших днів. Наприклад, у 4-річної Настусі. Художниця розповідає, що у дитини при написанні картин виробилася індивідуальна техніка. 

Зазначимо, відкрити арт-студію в онкогематологічному відділенні Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні вийшло завдяки запорізької художниці Ользі Сиваш. 

Нагадаємо, 21 травня відбулася виставка-аукціон картин Ольги, де вдалося зібрати близько 6000 грн на придбання мольбертів, фарб, пензлів і всього необхідного для художніх занять дітям. 

А в суботу, 11 травня, в готелі «Khortitsa Palace» в 19:00 пройде другий етап проекту – благодійний аукціон, де будуть продані картини, написані нашими дітками. У заході візьмуть участь юні художники, запорізькі меценати, а також за допомогою скайпу – представники мерії Берліна, які особливо зацікавлені в допомозі маленьким запоріжцям. 

Також в цей день додатково відбудеться виставка відомих художників із Запоріжжя, 60% від їх покупки картин піде на допомогу онкогематологічному відділенню дитячої лікарні.