Запорізьким чиновникам і громадським діячам влаштують зустріч "сам на сам"

Ц Запоріжжі, 4 червня , о 10.00  у  приміщенні  “Kozak Палац”  відбудеться конференція „Shake IT”, гостями якою стануть спеціалісти IT , громадські діячі та представники міської і обласної влади задля вирішення проблематики розвитку галузі у нашому місті .

Сьогодні інформаційні технології визначають напрямки розвитку світу і формують нову структуру економіки та сучасного суспільства. Декілька років поспіль наша країна є одним із лідерів по темпам зростання IT-сектору. Запоріжжя, в цьому сенсі, також активно розвивається. Вже зараз один програміст створює своєю працею чотири робочих місця у сфері обслуговування, та вливає великі кошти в економіку міста.

Під час  конференції будуть виступи провідних IT спеціалістів, юристів та громадських діячів.

В рамках заходу, о 13.20 на тому ж місці, відбудеться круглий стіл за участі представників IT, міської, обласної влади та громадських діячів.

Реєстрація учасників за посиланням: https://goo.gl/SS2Owd

„ICT Cluster Запоріжжя” – це громадська організація працівників галузі інформаційних та комунікаційних технологій, головним завданням якої є координація дій та створення сприятливих умов роботи та комфортного середовища для всіх хто тим чи іншим чином залучений до IT-галузі.

Контактна особа: координатор конференції — Олеся Боб, +38063 14 95 065

                                                                   email: ict.zpcluster.event@gmail.com