«Веселі старти» у Василівці

Першого літнього дня до вихованців дитячих садочків цього райцентру завітало свято здоров’я та спорту «Веселі старти» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.  

Роль організаторів свята узяли на себе комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради, управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА,  Василівська міська рада,  Василівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Спортивне свято проводилося з метою залучення дошкільнят до активного дозвілля, розвитку рухових навичок та фізичних якостей за допомогою рухливих ігор.    

У святі здоров’я та спорту взяли участь чотири дошкільні заклади Василівки. Дітлахи продемонстрували свої улюблені спортивні вправи, порадували віршами, піснями та танцями на спортивну тематику. У кожному закладі панувала своя програма свята, позитивна атмосфера, посмішки малечі та теплий прийом гостей.   

Міський голова Людмила Цибульняк, заступник директора обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Світлана Макаренко  та директор Василівського міського центру «Спорт для всіх» Олександр Мандичев привітали дітей зі святом, побажали міцного здоров’я, яскравого літнього відпочинку, посмішок на обличчях. Дітлахам вручили подарунки, які стануть у нагоді в рухливих іграх, а кожен дитячий заклад отримав набір дитячих іграшок від КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР та спонсорів. 

               КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР