Як депутат дитячі мрії здійснював...

Стільки радості і веселощів сьогодні у Новопетрівці Запорізького району – вистачить на всіх! Малюки шалено щасливі, та й дорослі радіють, наче діти, від того, що на галявині біля навчально-освітнього комплексу щойно  з’явилося  яскраве диво – дитячий майданчик. Його подарував малечі депутат обласної ради Денис Коротенко.

 

Гірка з витребеньками, гойдалки  та карусель – більшого для щастя дітлахам годі й шукати. Батьки задоволені: відтак   їх улюблені чада звідси, де так багато різних  чудасій – хоч цілий день розважайся,  ані на крок. 

-Наш комплекс ( Школа і дитячий садок в одному. -Авт) і до цього часу був культурним центром Новопетрівки, бо у позаурочний час  проводимо для мешканців села різноманітні мистецькі заходи, організували  танцювальні гуртки, тощо. А відтепер, з появою  такого гарного майданчика, до нас  тим більше не обміліє народна тропа, – підтверджує директор  Надія Демченко.  

Для Надії Леонідівни  ця  давно омріяна  розвага для дітлахів набула реального втілення у життя  лише з виборами в окрузі   депутата Дениса Коротенка. Коли звернулася до нього по допомогу, сама не вірила, що вийде. Бо скільки їх вже було – цих депутатів, жоден  навіть у село не приїжджав, не говорячи вже про те, щоб якісь сільські проблеми вирішував. 

-Наш нинішній депутат облради – приємна несподіванка, – підтверджує і голова батьківського комітету Віталіна Товстик. – Регулярно відвідує наше село, буває у школі, допомагає, про що не попросимо. А за дитячий майданчик йому особлива подяка, бо дітлахи стільки про це мріяли. Тож він дитячу мрію втілив у життя.

Урочисто відкрили майданчик на День захисту дітей не випадково. Сам Денис Олександрович  визначив термін і підганяв  майстрів, щоб встигли. Бо дорогий подарунок саме до свята. І завдяки такому диву й свято видалося визначним. Навіть високі гості з району – голова райдержадміністрації  Анатолій Васюк і заступник голови райради  Сергій Бурма, голова Миколайпільської сільради Тимофій Шаповалов та інші посадовці пожалували. Говорили хороші слова, теплі побажання. Окрім  участі в офіціозі, ще й опрацювали чимало поточних шкільних проблем. Зокрема дослідили занедбану будівлю колишньої кочегарні і вирішили з’ясувати, як тут облаштувати спортивний зал. Також обговорили, яким чином розширити  можливості комплексу з приймання більшої кількості  вихованців, особливо дошкільнят. Адже на поточний момент садочкова група переповнена, а на черзі стоять ще зо два десятки  місцевих малюків, які потребують залучення в освітній процес.  Тож домовилися розглянути можливість ввести в стрій частину колишньої шкільної будівля, яка нині  простоює. Спочатку відремонтують, облаштують відповідними зручностями і переведуть туди старшокласників. А    для малечі у новому корпусі підготують  ще одну групу. Йшлося на імпровізованій нараді і про те, як, допоки запрацює нова група для дошкільнят, забезпечити їх доправку у  садочок в Миколайполі.

Окрім шкільних справ, у безпосередньому спілкуванні із мешканцями  вирішили ще й чимало  їх особистих нагальних питань. Тож свято дійсно вдалося.

А малюкам цього дня  була найбільша радість. І від бажання щиро подякувати за здійснену мрію, вони линули до Дениса Коротенка – обіймали його, наче рідного, і просили  приїжджати  ще. Старші ж діти з ним, наче із видатною  знаменитістю, робили   селфі і також запрошували приїжджати знову.

-Діти – наше найдорожче, – розчулився депутат. – Вони такі щирі, а які розумники!  Все, що робимо для них, –  це наші інвестиції у майбутнє. Для дітлахів нічого не пожалкую, аби  вони були здорові і щасливі.

Валерія Євгеньєва