Запорізьке об'єднання журналістів визнано найкращим

Голова  ЗОО НСЖУ Наталія Кузьменко  привезла з Києва  високу нагороду – «Почесну відзнаку» Секретаріату Національної спілки журналістів України, яка свідчить про перемогу нашої регіональної організації у творчому конкурсі  НСЖУ  в номінації  «Краща обласна організація НСЖУ».

 

Визнання на Всеукраїнському рівні – це достойна оцінка тієї величезної громадської роботи, яка веде наша запорізька журналістська спільнота. Безліч цікавих заходів на підтримку воїнів АТО, прес-конференцій, творчих зустрічей, фото- та художніх виставок, спортивних змагань, квестів, що проводяться щорічно, відомі на всю країну своєю оригінальністю та масовістю. Ми виховали вже більш сотні учнів у профорієнтаційній «Школі молодого журналіста», які сьогодні є студентами Національних університетів  Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська, Львову. Створений  ЗОО НСЖУ  Благодійний фонд «Журналіст» допоміг багатьом ветеранам та журналістам у складній  життєвий ситуації.   Нас знає вся Україна, як борців за права та інтереси журналістів та творчих колективів. Активну  ЗОО НСЖУ  надає газетам, які  сьогодні мають проблеми в ході роздержавлення комунальних ЗМІ.

Цього річ у номінації  «Краще регіональне радіо»  стало  «Радіо Запорріжжя» (філія НТКУ «Запорізька регіональна дирекція»)  (головний редактор Людмила Долженко). 

За активну участь у створені майстерних  журналістських матеріалів  та здобуття визнання    аудиторії  заохочення отримали – Наталія Осипенко, завідуюча відділом соціально – політичних проблем газети «Пологівські вісті». У номінації «Краща міськрайонна газета» Почесну грамоту НСЖУ отримала мелітопольська газета «Новий день» (головний редактор  Діляра Кудусова).

Вітаємо всіх запорізьких журналістів та бажаємо нових творчих здобутків!