Запорізькі активісти просять владу допомогти дитині - все марно!

До голови Громадської організації “Helper Запоріжжя” Данилу Щербакову днями звернулася Тетяна Гайдукевич, вислухавши її історію він відклав всі поточні питання і вирішили зробити все, щоб допомогти Тетяні і її синові Данилу.

Тетяна пише: “Добрий день, Helper Запоріжжя. Звертаюся до Вас за допомогою. Всі мої звернення до КП “Основаніє”, районних та міських влад для установки пандуса і ремонту покрівлі не приносять позитивних рішень. Мій син Данило особливий хлопець (ДЦП) Живемо в багатоповерхівці, на останньому 9 поверсі. У квартирі постійний запах вогкості і цвілі, вся проводка від дощів мокра, 2 рази викликала пожежників, було задимлення. Вийти з Данилом на вулицю проблема- немає пандуса, спустити і підняти по сходах коляску я не можу. У ЖКО кажуть, що сходовий майданчик в будинку не передбачений для проживання дітей інвалідів. Сім’я Гайдукевич проживає в Хортицькому районі, Задніпровська 62 кв.34 .

Допоможіть будь ласка Helper Запоріжжя остання надія на вас, пише Тетяна! Шановний Володимире Вікторовичу, від імені всіх активістів Helper Запоріжжя і від себе особисто прошу Вас взяти на контроль вирішення проблеми і розпорядитися встановити пандус в найкоротший час! Цього дуже чекає Данило Гайдукевич!