Кого ж профінансує "Запоріжсталь"?

Другий етап конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», організованого ПАТ «Запоріжсталь», увійшов у завершальну стадію. Протягом двох тижнів експертна рада визначить фіналістів конкурсу, які отримають гранти на розвиток ідей в розмірі до 100 тис. Гривень. Загальний бюджет конкурсу становить 2 млн гривень.

Конкурс стартував в квітні 2016 року. Всього було подано 254 проектні заявки, з яких експертна рада відібрала 71 проект. Після цього пройшла серія відкритих презентацій проектів-півфіналістів, в ході яких конкурсанти презентували свої ідеї членам експертної ради. На даний момент йде підрахунок балів, виставлених експертами за підсумками відкритих презентацій. Результати конкурсу стануть відомі 17 червня.

«При відборі фіналістів враховується комплекс таких факторів, як актуальність проекту, соціальна спрямованість, ступінь опрацювання ідеї на відповідність економічної складової і наявність ре-сурсів для її здійснення. Однак найважливіше для нас – спільними зусиллями покращити якість життя мешканців міста », – зазначив голова експертної ради конкурсу Олексій Лебедєв.

Відзначимо, що в рамках конкурсу пройшло онлайн-голосування за «Народний проект», в якому взяло участь 7,5 тис. Жителів Запоріжжя. Народним проектом, які набрали найбільшу кількість голосів, став проект ЗООО «Спортивного Клубу« АЯКС »-« Допомога юним футболістам »зі встановлення огорожі по периметру міні-футбольного поля для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. «Народ-ний проект» отримає додаткові бали до загальної підсумкової оцінки, виставленої експертним сові-те.

Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті комбінату «Запоріжсталь» http://www.zaporizhstal.com/ru/otvetstvennost/korporativnye-socialnye-programmy/mi-eto-gorod/, а також на порталі конкурсу http: //www.wearecity .zp.ua.