Молодий батько хотів позбутися власної дитини

2-го червня до чергової частини Бердянського відділку поліції звернувся житель одного із районних селищ. За його словами, на вулиці Лютеранській він почув дитячий плач, що належав  дитини у віці близько 6 місяців, яку хлопець згодом, нібито,  знайшов у кущах.

Дівчинку забрали на медогляд до місцевого шпиталю.

Оскільки місце “знахідки” доволі людне і постійно патрулюється поліцією, а чоловік поводив себе якось дивно, то правоохоронці вирішили перевірити його версію. З’ясувалося, що на місці пригоди ніхто не чув плачу дитини та й ніяких кущів там нема. 

У ході детального допиту чоловіка, стало відомо, що він є батьком знайденої дівчинки. За його словами, дитину до нього привезла дівчина, з якою він посварився, і сказала, щоб він займався дівчинкою сам. Причиною того, що хлопець намагався позбутися дитини, передавши її поліції, була підозра у тому, що дівчинка не була його дитиною. 

Наразі поліцейські вже склали протокол відносно горе-батька по ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення по факту  невиконання чоловіком батьківських обов’язків. Також вирішується питання щодо притягнення до відповідальності й матері дитини.