Призовник - служба в армії, чи смерть на війні?

В червні 2016р. в Запорізькій області проходитиме залучення громадян на контрактну військову службу, а також буде продовжуватися призовна кампанія “Весна-2016”, яка розпочалася 12 травня  і закінчиться 30 червня поточного року. 

Про це сьогодні в прес-центрі “Вести информ”, журналістам повідомив заступник обласного військового комісара  по роботі з особовим складом полковник Михайло Логінов. 

З метою залучення громадян на службу за контрактом 8-го та 9-го червня відбудеться День відкритих дверей у військкоматах області та обласному військовому комісаріаті, а 10.06.2016р. командування облвійськкомату запланувало провести Ярмарок вакансій в обласному та районному центрі зайнятості. 

         Станом на 07.06.2016р. на посади рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом прийнято понад 1220 осіб. Планове завдання на ІІ квартал поточного року складає- 775 осіб, на даний час вже 544 чоловіка уклали контракт.

             Що стосується саме призовної кампанії “Весна-2016” то строки строкової військової служби: для солдатів і магістрів, які мають середню освіту- 18 місяців, для осіб, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст, магістр- 12 місяців. Загальна кількість призовників, що буде відправлена на строкову військову службу із Запорізької обл.- 319 осіб, з них: 130 в Держприкордонну службу, 170 в Нацгвардію України і 19 в Держспецслужбу транспорту України. А 430 юнаків, що поповнили лави ЗСУ починаючи з травня місяця зараз проходять первинну військову підготовку, та вже готуються до складання присяги на вірність народу України.

Призвані на строкову військову службу, будуть проходити службу в пунктах постійної дислокації військових частин, жоден військовослужбовець строкової військової служби до виконання бойових завдань в зоні АТО на території Донецької та Луганської областей залучатись не буде.