У Запоріжжі відкрито арт-центр на місці парового німецького млину

Млин було побудовано ще у кінці 19 століття німецьким підприємцем. Зараз же він не функціонує і на його місці, 4 червня, було відкрито арт-центр «LOFT МЛИН».

За словами організаторів, виробничі цехи виглядають не естетично. Але будівлю продовжують ремонтувати власне організатори, оббиваючи штукатурку. 

«Кошти на оренду приміщення у нас з’явились завдяки німецьким грантам Усе відбувається виключно на громадських засадах. Шкода, що станки порізали на метал, їх же можна було використовувати у якості  експонатів. Від них тільки-но залишились отвори у стінах» -, зазначив Олександр Динник –  голова організації «Креативна платформа».

У арт-галереї вже відбуваються фото- та живописні виставки. Також планують проводити майстер-класи та фотосесії, адже кожна річ у «LOFT МЛИН» – мистецький експонат. Нещодавно там навіть відбувся концерт запорізького гурту Madjah`s.

Знайти арт-центр «LOFT МЛИН» можна за адресою:  вул. Сергія Серикова, 30. Це недалеко від автовокзалу. Варто лише піднятися нагору, тримайте курс як на Космічний мікрорайон. А будівлю зеленого кольору ви одразу побачите. Якщо буде зовсім важко знайти – орієнтуйтеся на мурал із портретом Надії Савченко.