Фестиваль «Хортиця – серце Європи» об’єднав друзів

У Запоріжжі в рамках акції  «Дні польської культури»   фестиваль «Хортиця – серце Європи» зібрав понад тисячу   учасників із 50 творчих колективів з різних куточків Запорізької області і України. На суд компетентного журі було представлено щонайменше 90(!) творчих  доробків юних виконавців.

Організаторами фестивалю виступили управління культури та мистецтв Запорізької міської ради, Всеукраїнська Громадська організація «Талановиті діти України»  та Товариство Польскої культури ім.Св.Іоанна Павла ІІ. 

Захід, що проходив за підтримки Генерального консульства республіки Польща в Україні (м. Харків) та  Міністерства культури України, відбувся   на сцені великого концертного залу Палацу культури «Титан».

-Ми вкотре переконалися, що наші діти – напрочуд талановиті. Журі дуже не просто було визначитися із переможцями, – підкреслила віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Талановиті діти України» Людмила Пісковська. –  Наш захід спрямований на укріплення дружніх стосунків із братнім народом Польщі. Усі  учасники і гості фестивалю певні, що Україна – це Європа.