Привітне "Сонечко" у Запоріжжі

В художній галереї обласної бібліотеки для дітей “Юний читач” Запорізької обласної ради відкрилась чергова виставка під назвою “Сонячна палітра”. Експозицію склали роботи дітей віком від 4-х до 10-и років, вихованців дитячого клубу “Сонечко”.

Ініціатором виставки стала старший викладач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, відомий в Україні та поза її межами педагог, автор технології розвитку творчих здібностей дітей раннього дошкільного та шкільного віку, керівник проекту “Big Art” в арт-студії клубу “Сонечко” Людмила Миколаївна Шульга. Відкриваючи виставку, вона розповіла, як в студії проходить процес розвитку у дітей творчості, самовираження, перенесення на папір емоцій, настрою, почуттів. Нікого з присутніх не залишили байдужими надзвичайно талановиті, сповнені позитивного настрою, любові, тепла та сонця дитячі роботи. Голова громадської організації “Щаслива родина” Лариса Володимирівна Терчанян нагородила 17 дітей, що представили свої роботи на виставці, дипломами, а кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти ЗОІППО Ольга Миколаївна Байєр побажала маленьким учасникам арт-студії не зупинятись на досягнутому, розвивати свої здібності, втілювати в життя свої мрії. Приємним подарунком для усіх присутніх став виступ талановитої читачки нашої бібліотеки Лізи Шматок, яка виконала українські ліричні пісні, акомпануючи собі на бандурі. А для всіх читачів бібліотеки – книга “Барвиста радість”, подарована бібліотеці автором Л. М. Шульгою.

Виставка працюватиме в бібліотеці протягом літніх канікул і кожен бажаючий може помилуватись творіннями талановитих дитячих ручок.