Запорізькі пенсіонери навчаються в університетах

З 2012 року у Запоріжжі працюють факультети «Університету третього віку»,знаходяться вони при відділеннях соціально-побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування. За цей період часу понад тисячі запорізьких пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями здобули знання з практичної психології,країнознавства, історії мистецтв, флористики та садівництву, літературно-музичної майстерності та інших напрямів.

Своїми знаннями на волонтерській основі з пенсіонерами з радістю діляться фахівці відділень соціально-побутової адаптації, так і співробітники медичних установ міста, управлінь праці та соціального захисту населення, районних відділень обласної організації Товариства Червоного Хреста, Запорізького міського дитячого ботанічного саду та багато інших фахівців.

У відділенні соціально-побутової адаптації Дніпровського району протягом навчального року учні навчалися на факультеті «Літературно-музичної майстерності» та отримали знання з риторики та сценічної мови, вокальної та акторської майстерності, українського фольклору.

По закінченню курсу слухачі факультету – 38 пенсіонерів, організували випускний бал з концертною програмою, до якої входили демонстрація свої вміння у хоровому співі, театралізованих костюмованих постановках та літературних композиціях. Сценарії і костюми виготовили самі випускники. Учні факультету «Літературно-музичної майстерності» отримали сертифікати та символічні «Оскари».