А в Оріхові - свято!!!

В Оріхові на вулиці Покровській, 26 відбулося відкриття КЗ « Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської районної ради. У відремонтованій будівлітепер знаходиться адмінкорпус ЦПМСД, де створені і комфортні умови для роботи працівників. Ремонт вели в основному власними силами,щоб економно використати цільові бюджетні кошти.

Привітали колектив центру з новосіллям голова райради Карина Дудніченко, голова райдержадміністрації Максим Проценко, депутати райради Олександр Керничний, Алевтина Лепетченко, Сергій Середа, начальник фінуправління РДАОлег Бєлов. Для невідкладних потреб медиків передано сертифікат на 10 тис.грн. від районної влади і депутатського корпусу.

 Запрошені висловили щирі побажання успіхів у роботі, спрямованій на дальше підвищення рівня медичного обслуговування населення, а також здоров’я, благополуччя та здійснення задумів. До поздоровлень почесних гостей приєдналась і заступник головного лікаря КЗ « Оріхівська центральна районна лікарня» Інна Носенко.

Головний лікар центру Тетяна Тахтаул висловила сердечну вдячність всім, хто підтримує колектив. Вона сказала:

–Головне для нас—здоров’я людей, і повсякденній турботі про них підпорядковані злагоджені дії колективу.  Населення району обслуговують 34 лікарі і 76 працівників середнього медперсоналу, охоплюючи всі населені пункти. У зв’язку децентралізацією Преображенська сільрада тепер фінансуватиме 3 амбулаторії і 4 фельдшерські пункти, які знаходяться на території  утвореної громади. Мої однодумці і надійні помічники—сімейні лікарі Ірина Мясоєдова , заступник з експертизи тимчасової непрацездатності, Юрій Миколайчук, в.о. заступника з медичного обслуговування населення,а також Анна Яковенко, заступник головного лікаря з економічних питань, головний бухгалтер Оксана Пустовар і завгосп Володимир Кривденко.У нашому дружному колективі трудяться кваліфіковані фахівці, які виконують свої обов’язки сумлінно,з почуттям відповідальності.

                                                                    Тамара КУРОЧКІНА.