Фахівці Яндекс Карти в Запоріжжі

На минулих вихідних до Запоріжжя прибула група співробітників пошукової інтернет мережі “Яндекс”. З метою поліпшення мапи міста в інтернет сервісі.Про це повідомляє 061.ua. 

Фахівці “Яндекс” працюватимуть в Запоріжжі ще протягом цілого тижня. За цей час по приблизним підрахункам, вони мають пройти пішаком понад 150 кілометрів. Працівниками будуть обстежені ті райони міста, в яких більше всього організацій, що цікавлять користувачів “Яндекс Карта”. Це центр Запоріжжя, район Запорізької Січі і кілька спальних районів. А саме: проспект Соборний, околиці Малого ринку, вулиця Базарна, проспект Металургів, Бородинськ та Бабурка. 

Головне завдання фахівців полягає в обходженні кожної будівлі на окремо визначеній ділянці, при цьому обійти треба, як по поверхам так і по периметру. В першу чергу фахівців з “Яндекс Карта” цікавить форма, розташування будівель. Кількість поверхів, наявність автомобільних проїздів, а також наявність в будівлях будь-яких організацій та інформація про них тобто все те, що треба буде додати, чи виправити на мапі Яндекса. 

При збиранні інформації працівники. Де це можливо намагаються обходитись записом в планшеті та фотознімком. Все ж найчастіше їм доводиться заходити в середину будівель, ходити по офісах, уточнювати на місці наявність тих чи інших організацій, їх назви, графік роботи, контакти та запитувати необхідне у прохожих запоріжців які, як не дивно охоче задовольняють прохання, та й самі ж організації не аби-як допомагають у створенні карт, оскільки це в їхніх же бізнес-інтересах, та не гірше за будь-яку рекламу. Також не аби-як їм допомагає їх розпізнавальна екіпіровка (футболки з логотипом “Яндекс Карта”). 

В Україні Запоріжжя- це друге по величині місто після Києва, в якому “Яндекс” перевіряємо інформацію особисто. Спеціаліст “Яндекс Карта”, що займається “обходом”, встигає в середньому уточнити дані цілих 140 організацій лише за день. Уточнені дані про організації Запоріжжя з’являться в Довіднику приблизно до середини липня, а зміни на картах – протягом пари місяців, тобто до кінця серпня.