У Запоріжжі довгий час незаконно працювала заправка

Співробітники оперативних підрозділів  ДФС у Запорізькій області під час операції “Акциз-2016” викрили незаконну діяльність підприємця.

У ході проведених заходів виявлено та вилучено три резервуари зі скрапленим газом (пропан-бутаном) обсягом майже 10 тисяч літрів та обладнання загальною орієнтовною вартістю 830 тисяч гривень.

Усього минулого тижня за матеріалами оперативників викрито п’ять тяжких злочинів, три з яких – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. 

До суду направлено три кримінальних провадження, два з них з обвинувальним актом за створення фіктивних підприємств та легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом в особливо великому розмірі. Ще одну справу відправлено за фактом виготовлення, зберігання та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей.

Також минулого тижня до суду спрямовано подання про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням збитків – порушник по кримінальному провадженню сплатив до бюджету 4 мільйони 900 тисяч гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області