«Helper Запоріжжя» об’єднав небайдужих на «Еко-день» щоб зробити місто кращим

«Еко-день» у Запоріжжі, ініційований  громадською організацією «Helper Запоріжжя», керівник  Данила Щербакова, зібрав на пляжі у плавнях сотні місцевих жителів. Чимало людей прийшли сюди цілими сім’ями. Вони  озброїлися рукавичками і сміттєвими пакетами, щоб дати раду рекреаційній території на березі Дніпра. 

–  Наша мета – навести порядок, зробити наше місто кращим! Ми хочемо показати всім людям, дітям, що чистота – це запорука здорового способу життя. Дуже багато друзів нас підтримали. Сьогодні ми покажемо всьому місту, всій Україні те, що може і суботник бути таким заходом,  у якому дійсно  хочеться брати участь, – підтвердив Данило.

Добровольці прибрали сміття на території пляжу, а найактивніших нагородили символічними призами. 

«Helper Запоріжжя» приготував для учасників цікаву розважальну програму- виставу  лялькового театру і  виступ двох аніматорів в костюмах клоунів. Це особливо порадувало сімейні пари з дітьми. Також на зустрічі були різноманітні частування – пиріжки, піца, сік і лимонад. Загалом, всім, хто прийшов,  забезпечили  теплий прийом і комфортні умови для роботи. Розмір території, яку очистили від сміття, склав понад 3 кв км. Нагадаємо, наша газета вже інформувала своїх читачів, що напередодні  акцію підтримала відома  співачка Оля Полякова.