Майже 200 тис. гривень хабара отримали запорізькі чиновники

Начальника запорізької митниці та його заступника судитимуть за хабар у розмірі 174 тис. гривень від директора однієї з фірм. Під час обшуку заступник начальника митниці напав на правоохоронця. 

Військова прокуратура передала справу начальника запорізької митниці Богдана Шило та його заступника Володимира Слабишева. 5 квітня чиновники отримали хабар у розмірі 174 тис. гривень від директора одного з фірм за оформлення вантажу.

Під час обшуку у одного з митників правоохоронці виявили боєприпаси, призначені для бойового стрілецької зброї, які він зберігав незаконно. 

Чиновник спробував чинити опір, напавши на одного з правоохоронців, що тільки погіршив становище.

Виконуючому обов’язки начальника митниці було оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Його спільнику “пощастило” менше. Чиновника судитимуть за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України.