Про відповідальність та безвідповідальність

“Весна покаже, де наш пес взимку паскудив” – говорить народна мудрість. Статистика дорожніх пригод, зареєстрованих за минулі з початку року п’ять місяців показує, що проведене взимку переформатування підрозділів поліції, схоже, сумним чином позначилося на житті та здоров’ї громадян.

Згідно з даними, наданими сектору комунікацій відділу забезпечення безпеки дорожнього руху превентивної поліції Головного управління національної поліції України в Запорізькій області загальна кількість ДТП порівняно з минулим роком зросла на 15,6%, з 1587 до 1836 випадків. Майже кожне п’яте з них – 381 (334) – зростання 14,1% спричинило за собою смерть або шкоди здоров’ю мандрівників.

На думку начальника служби комунікації підполковника поліції Андрія Топчія, причин цьому декілька. Скорочення чисельності особового складу підрозділів дорожньо-патрульної служби і передача значної частини нових службових автомобілів створеної патрульної поліції значно знизила щільність нарядів, що несуть нагляд за дотриманням правил дорожнього руху водіями. Мова йде про території області. У Запоріжжі безпеку руху забезпечують наряди патрульної поліції. Але це окрема розмова. Звідси і ростуть ноги” вседозволеності і безвідповідальності у частині шоферів. Особливо це характерно для приміських ділянок магістральних доріг. Обмеження швидкості, передбачене для населених пунктів, ще не діє, а щільність потоку вже зросла – ось і передумова виникнення частих аварій, причому з тяжкими наслідками: два і більше загиблих, або п’ять і більше травмованих.

Контроль за виконанням вимог Правил дорожнього руху, Закону україни “Про дорожній рух” та інших нормативно-правових актів, всіма суб’єктами і об’єктами дорожнього руху раніше було покладено на Департамент Державтоінспекції МВС України. Після скасування цього органу управління за безпеку руху теоретично тепер відповідають всі, а реально – ніхто. Звичайно, відповідальність за цей важливий аспект суспільного життя з органів місцевої влади і юридичної нагляду де-юре не знята. Але оскільки контролюючого установи не стало, де-факто вони самоусунулися від цієї роботи.

Об’єднання відділень поліції в ряді районів області також негативно позначився на рівні аварійності, оскільки того ж числа, а це 2-3 людини додали нагляду за таким же кількістю кілометрів дорожньої мережі і транспортних засобів. Грошей на утримання інфраструктури також не додалося.

І наостанок. У середині і кінці червня на свято Трійці та Дня Конституції жителів країни чекають довгі вихідні. Керівник відділу забезпечення безпеки руху в Запорізькій області підполковник поліції Олег Бескищенко закликає учасників дорожнього руху підійти з повною відповідальністю до питань збереження життя і здоров’я при пересуванні по дорогах області і не зіпсувати свята собі й оточуючим.

Віктор Армяновский