Запорізькі рятувальники дали курортникам урок з безпеки на воді

У Запорізькій області для забезпечення безпеки на воді функціонують чотири рятувальних поста ГУ ДСНС України – два в Кирилівці, один в Приазов’ї і один в Приморську. Крім цього, працюють дві комунальні аварійно-рятувальні служби на воді – це Запорізька комунальна рятувальна служба, яка налічує три рятувальних поста на території Дніпра, а також комунальна аварійна рятувальна служба Бердянської міськради.

Також, аварійно-рятувальний загін спецпризначення ГУ ДСНС України в Запорізькій області ліцензовано проводив навчання матросів-рятувальників. За період підготовки (в травні) було навчено 108 осіб, які будуть працювати на базах відпочинку. Нагадаємо, згідно із законом за безпеку на водних об’єктах відповідає власник бази відпочинку і місцеві органи влади.

Запорізькі рятувальники наочно підтвердили готовність забезпечувати безпечний відпочинок курортників. На базі відпочинку «Приморська Галатея» у Кирилівці на азовському узбережжі  провели тренувальний захід із порятунку потопаючого.

За легендою, відпочиваючого на матраці віднесло далеко від берега – на жаль, такі випадки нерідко трапляються у курортний сезон на водоймах області. Працівники  рятувальної служби на моторному човні за лічені хвилини дісталися до «потопаючого» і доставили його на берег, після чого за справу взялися медики. 

Хоч завдання і було з розряду тренувальних, втім, всі присутні на пляжі отримали хороший урок з надання першої медичної допомоги тим, хто постраждав на воді.