Боротьба фіскальної служби з корупцією триває...

Для того, щоби викорінити корупцію із фіскальних органів, важливо ретельно  перевіряти як майбутніх, так і штатних співробітників. Саме таке завдання стоїть перед працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Запорізькій області, які з початку року вже провели 59 перевірок кандидатів на посади до структурних підрозділів ДФС регіону та 66 службових антикорупційних перевірок. 

Начальник ГУ ДФС у Запорізькій області Олексій Кавилін повідомив, що в результаті проведених перевірок керівники територіальних органів отримали 40 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, які призвели до скоєння правопорушень. Наразі щодо 40 працівників застосований дисциплінарний вплив, четверо з них звільнено з органів ДФС. Матеріали ще 20 перевірок направлено до правоохоронних органів Запорізької області. За ними розпочато 7 кримінальних проваджень, одне з яких вже спрямовано до суду.

Зазначимо, що попередити скоєння одного зі злочинів допомогло звернення директора підприємства нашого регіону до управління внутрішньої безпеки. Він поскаржився на посадових осіб, які вимагали у нього грошову винагороду. Ця інформація була направлена до правоохоронних органів та внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань. У лютому 2016 року в ході досудового розслідування було затримано керівника одного з підрозділів територіальних органів ДФС у Запорізькій області за фактом вимагання та отримання хабара. Слідчий прокуратури Запорізької області оголосив податківцю підозру у вчиненні кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 3 ст. 368 КК України. І нещодавно обвинувальний акт у його відношенні направлено до суду Запорізької області.

Нагадуємо: про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області, необхідно повідомляти за номером: (061) 213-54-58 або за електронною адресою: uvb.dfs.zp@i.ua.

Головне управління ДФС у Запорізькій області