Побили запорізьких вболівальників на Євро-2016 у Франції

Як повідомлялося у багатьох ЗМІ, 12 червня в Ліллі трапилась бійка між українськими та німецькими вболівальниками. В зіткненні взяли участь і запоріжці, про це написав у Facebook депутат обласної ради Ярослав Грішин.

Грішин повідомляє, що в Ліллі постраждали його родичі, а нападників він кличе “рашистами”.

“Вчора в місто Лілль підтримати нашу збірна поїхали мої родичі. До початку матчу українські фани зібрались в одному з французьких пабів. Близько 20 рашистів в балаклавах забігли до пабу та почали бити наших хлопців та зривати з них українську символіку. Мій родич Микола Пунов (на фото він спиною стоїть) був по-звірячому побитий за те, що захищав український прапор. И замість того, щоб йти на стадіон та дивитись матч, його повезли до лікарні та наклали шви на розбиту голову. Ось такий “привіт” від російського миру…”, – розповів лідер фракції УКРОП в Запорізькій облраді Ярослав Грішин.

До цього вже говорилось, що невідомі здійснили напад на українських вболівальників в Ліллі на площі біля фан-посольства. Більшість журналістів вважають, що хулігани – це вболівальники збірної Германії. За словами представника українського посольства Франції Ніколя Собко, поліція поки що не встановила національність злочинців.

“Дії цих футбольних хуліганів мали провокаційний характер, це були прояви агресії проти українських вболівальників. Говорити, хто ці хулігани, поки що не можна. Слідство триває, і в поліції ще нема інформації про приналежність засуджених до тої чи іншої країни”, – повідомив дипломат.